Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


pruvodce:ubytovani

Ubytování a stravování

Ubytování

Ubytování je pro Vás zajištěno na ubytovně vysokoškolských studentů tzv. „kolejích“. Fakulta má k dispozici 450 ubytovacích míst na koleji v areálu Na Vyhlídce. Pro přidělení místa na koleji má vliv řada faktorů, například dojezdová vzdálenost, sociální a zdravotní faktory apod. Váš pobyt na vysokoškolské koleji je upraven Řádem ubytovacích a stravovacích služeb SU OPF.

Vysokoškolské koleje Na Vyhlídce

Zájemci o ubytování mají k dispozici dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje.
Studenti v objektu B bydlí v ubytovacích buňkách, které mají vlastní sociální zařízení.
Objekt A má sociální zařízení společné. Všechny pokoje na vysokoškolské koleji jsou vybaveny internetem. Součástí studentské koleje je Vysokoškolská menza a Univerzitní knihovna, pracoviště Karviná.

Studenti si mohou ZDARMA pronajmout tělocvičnu nacházející se v areálu nebo navštívit posilovnu, kterou si zde zřídili sami studenti.

V blízkosti koleje je přímé spojení do středu města autobusy MHD.

Adresa: Na Vyhlídce 1079/1, 735 06 Karviná - Nové Město

Formuláře ke stažení

Internet na kolejích

Připojení na internet je na kolejích fakulty samozřejmostí. Podmínky a způsob připojení naleznete na informačním portále: intranet.opf.slu.cz.


Stravování

Stravovat se můžete ve vysokoškolských menzách. Nachází se v hlavní budově fakulty na Univerzitním náměstí a v objektu Na Vyhlídce. Máte nárok na zakoupení dvou hlavních (dotovaných) jídel denně. Vybírat si je možno z několikati druhů jídel denně. Rovněž jsou Vám k dispozici bufety, a to na hlavní budově a v areálu Na Vyhlídce. Student má možnost objednat si jídlo přes webové rozhraní programu: iskam.opf.slu.cz. Podmínkou objednání jídla je kladný zůstatek finanční hotovosti na studentském účtu.

Bez finanční hotovosti na účtu má student možnost vybrat si jídlo z denní nabídky a zaplatit hotově.

Bližší informace naleznete na webu fakulty.

Platby

Platby (kolejné, stravné) provádí student hlavně bezhotovostně, tj. převodem na účet fakulty.

Číslo účtu pro bezhotovostní platby a více informací naleznete ZDE

pruvodce/ubytovani.txt · Poslední úprava: 2018/05/18 19:14 autor: mal0127