Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


garant:op:praktikon:schvalenismlouvy

Schválení smlouvy o odborné praxi

Po vystavení smlouvy ke schválení studentem v Praktikonu je potřeba provést rozhodnutí o schválení smlouvy. Toto rozhodnutí provádí garant studijního oboru. Rozhodnutí může nabývat následujících stavů:

 • schválení - smlouva je schválena, je vygenerován PDF soubor pro studenta
 • zamítnutí - smlouva je zamítnuta, student musí vypracovat novou smlouvu
 • připomínkování - smlouva je vrácena studentovi k přepracování
 1. Pro udělění rozhodnutí o schválení smlouvy garant oboru v Praktikonu zvolí položku z nabídky Schvalování smluv.

 2. Pomocí filtru nad seznamem smluv je možné dohledat konkrétní smlouvu, kterou chce garant posuzovat.
  Např.: do pole Student je možné vložit osobní číslo, příjmení nebo jméno studenta (nemusí být kompletní, stačí část), následně je provedeno zúžení výsledků dle zadaných údajů.

 3. V příslušném řádku smlouvy je potřeba kliknout na ikonku pro provedení schválení - tato volba je dostupná pouze u smluv, které jsou v příslušném stavu, který umožňuje provádět rozhodnutí. Po kliknutí se zobrazí náhled smlouvy s kompletním obsahem, veškeré dosazené texty jsou podbarveny světle zelenou barvou. Ostatní text odpovídá schválené podobě smlouvy dle norem.

 4. Garant provede kontrolu obsahu smlouvy a pokud se vším souhlasí provede rozhodnutí a tovolbou budoucího stavu smlouvy. Na výběr má následující možnosti:
  1. ke schválení - smlouva zůstává bez rozhodnutí
  2. schváleno - smlouva bude schválena, dojde k vygenerování PDF souboru smlouvy
  3. zamítnuto - smlouva bude zamítnutá, student si bude muset vyhotovit smlouvu novou
  4. k přepracování - smlouva je vrácena studentovi k přepracování
 5. Součástí rozhodnutí je možno přidat komentář, obsahující vzkaz studentovi má-li například smlouvu přepracovat, nebo obsahující informaci proč garant provedl dané rozhodnutí.

Je-li smlouva schválena, student může PDF soubor smlouvy vytisknout, předat firmě ve které bude praxi provádět k podpisu a následně ji odevzdává na podatelnu SU OPF Karviná.garant/op/praktikon/schvalenismlouvy.txt · Poslední úprava: 2018/04/26 15:31 autor: jan0008